AKRİLİK TEZGAH DİĞER UYGULAMALAR

AKRİLİK TEZGAHIN KULLANILDIĞI DİĞER ALANLAR 

            Bakımı kolay,hijyenik Yiyecek ve içecek hizmetlerinin sunulduğu alanlar için hijyen bir alternatif değil, bir zorunluluktur.Akrilik Tezgah hijyenik, dayanıklı ve pratik özellikleri, onu gıda ve servis endüstrisinde vazgeçilmez yapar. Ayrıca, renk seçenekleri, dokusu ve şekli ile de cazip bir bütün oluşturur. Gözeneksiz, ek yeri barındırmayan ve sıcak dokunma hissi veren yapısı ile güven ve emniyet duygusu oluşturur ve bakımı kolaydır. Temiz bir çevre oluşmasına yardım eden, zararsız, çok yönlü, dirençli ve onarılabilir.

             Gözeneksiz özellikleri;hasta banyoları ve hastane laboratuarları için olduğu kadar sağlık kuruluşlarının diğer iç mekanlarda eşsiz ortamı oluşturur. Temizliği ve bakımı eşsiz derecede kolay olan ve işlevsel bir şekilde ek yeri belirsiz olacak şekilde birleştirilen yüzey,küf ve bakteri oluşumuna izin vermeyerek enfeksiyon hastalık riskini düşürür. 

            Ergonomik ve estetik şekillendirilebilen, sıcak, masif, güzel, dayanıklı bir malzemedir.Sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı geliştirilerek Konut Sektörü,Okullar, Gıda ve Servis Hizmetleri, İç-Dış Kaplamalar, Mağazalar,Ofisler,Sağlık Kuruluşları ve Oteller de kullanıma sunulmaktadır.