COMPACT KABİN AKSESUARLARI

             Compact Kabin Aksesuarlarımız,ıslak hacimlerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.Her bütçeye ve mekana göre ayrı ayrı üretilmiştir.

            Ürünlerimizin ana hammaddesi ; Krom, 304 Paslanmaz Çelik, Alüminyum ve Paslanmaz Kaplamalı ürünlerden oluşmaktadır.

ÇEVİRMELİ KİLİT: 304 Paslanmaz çelikten üretilmiştir.Üzerinde kırmızı ve yeşil boş-dolu göstergesi mevcuttur. Wc Duş Kabin kilidi olarak kullanılır.

SÜRGÜ KİLİT: Alüminyum malzemeden üretilmiştir. Üzerinde kırmızı ve yeşil boş-dolu göstergesi mevcuttur.Kapazlama ve sıfır kapanış olarak kullanılır. Wc Duş Kabin kilidi olarak kullanılır.

TOPUZ KİLİT: 304 Paslanmaz çelikten üretilmiştir.Üzerinde kırmızı ve yeşil boş-dolu göstergesi mevcuttur.Özel projelerde kullanılır. Wc Duş Kabin kilidi olarak kullanılır.

ZÜMRÜT KİLİT: 304 Paslanmaz çelikten üretilmiştir.Üzerinde kırmızı ve yeşil boş-dolu göstergesi mevcuttur.Özel projelerde kullanılır. Wc Duş Kabin kilidi olarak kullanılır.

ALÜMİNYUM MENTEŞE: Alüminyum malzemeden üretilmiştir.Özel vidalarıyla monte edilir. Kapazlama ve sıfır kapanış olarak kullanılır.

PASLANMAZ MENTEŞE: 304 Paslanmaz Çelik malzemeden üretilmiştir.Özel vidalarıyla monte edilir.Sıfır kapanış olarak kullanılır.

PASLANMAZ KABİN AYAĞI: 304 Paslanmaz Çelik malzemeden üretilmiştir.Özel montaj vidalarıyla monte edilir.10-15 cm arası ayarlanır.

ALÜMİNYUM KABİN AYAĞI: Alüminyum malzemeden üretilmiştir.Alyanlı,özel montaj vidalarıyla monte edilir.10 cm ve 15 cm ölçülerinde 2 çeşit ayak mevcuttur.

PASLANMAZ KABİN ASKISI: 304 Paslanmaz Çelik malzemeden üretilmiştir.Özel montaj vidalarıyla monte edilir.Tek ve çift kancalı olarak üretilir.Ayrıca stoper görevi görmektedir.

ALÜMİNYUM  KABİN ASKISI: Alüminyum malzemeden üretilmiştir.Özel montaj vidalarıyla monte edilir.Tek ve çift kancalı olarak üretilir.Ayrıca stoper görevi görmektedir.

KROM KABİN ASKISI: Krom malzemeden üretilmiştir.Özel montaj vidalarıyla monte edilir.

PASLANMAZ KABİN TUTAMAĞI: 304 Paslanmaz Çelik malzemeden üretilmiştir.Özel montaj vidalarıyla monte edilir.Tek taraflı ve çift taraflı olarak kullanılır.

ALÜMİNYUM KABİN TUTAMAĞI: Alüminyum  malzemeden üretilmiştir.Özel montaj vidalarıyla monte edilir.Tek taraflı ve çift taraflı olarak kullanılır.

KAPLAMA KABİN TUTAMAĞI: Kromaj kaplama ile kaplanan malzemeden üretilmiştir.Özel montaj vidalarıyla monte edilir.Tek taraflı ve çift taraflı olarak kullanılır.

ALÜMİNYUM YARDIMCI PROFİLLER:

U PROFİLİ:

            Alüminyum malzemeden üretilmiştir.183 cm uzunluğundadır.Kabin panellerinin duvara ve birbirine bağlantısını sağlar.Paslanmaz vida ile monte edilir.

BİNİ PROFİLİ:

            Alüminyum malzemeden üretilmiştir.183 cm uzunluğundadır.Kapı kanatlarında bini olarak kullanılır.

Paslanmaz vida ile monte edilir.

KÖŞE PROFİLİ:

            Alüminyum malzemeden üretilmiştir.183 cm uzunluğundadır.Bir kenarı duvar olmayan mahallerde köşe dönüşü olarak kullanılır.Ayrıca compact tezgahlarda da kullanılır.

H PROFİLİ:

            Alüminyum malzemeden üretilmiştir.183 cm uzunluğundadır.Compact malzemenin birbirine ek yapılmasını sağlar.

BAŞLIK PROFİLİ:

            Alüminyum malzemeden üretilmiştir.600 cm uzunluğundadır.Kabin sisteminin üzerine monte edilir.

MONTAJ VİDALARI:

Paslanmaz çelikten üretilen vidalar ile montaj yapılır.Paslanmaya karşı dayanıklı vidalar özel olarak üretilmiştir.