ISLAK HACİMLERDE COMPACT LAMİNAT TEZGAH

ISLAK HACİMLERDE COMPACT LAMİNAT TEZGAH

            Compact Laminat tezgahlar ıslak hacimlerde hijyenik ve kolay temizlenmesi açısından çok özel bir üründür.

             Kimyasal madde, buhar ve nemden etkilenmez ve darbelere karşı dayanıklı olması Compact Laminat tezgahın başlıca özellikleridir.

            Compact Laminat tezgahlarda tezgah altı veya tezgah üstü, seramik veya metal tüm lavabo seçenekleri kullanılabilmektedir.

            Alüminyum yardımcı Köşe Dönüş profili ile etek,tezgah ve süpürgelik  birleştirilerek, monte edilir.Dolap üstü, metal konstrüksiyon veya Compact Laminat dikme elemanları ile ayakta tutulur.

            Okullar,spor tesisleri,hastaneler gibi kullanım alanı yoğun yerlerde,çok uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.

            Compact Laminat tezgahlar müşteri talebine istinaden standart dışı ölçülerde de üretilebilmektedir. Tezgah dikmesi, tezgah yan kapaması ve paravan tasarımları/ölçüleri de müşteri ihtiyacına veya talebine istinaden değiştirilebilmektedir. Compact Laminat tezgahlarda tezgah altı veya tezgah üstü, seramik veya metal tüm lavabo seçenekleri kullanılabilmektedir.

COMPACT LAMİNAT LABRATUVAR TEZGAHI

            Compact Laminat Labratuvar Tezgahı , kimyasal ve fiziksel özellikleri yanında ekstra kalınlığı kendi başına yüke dayanıklılığı ve taşıma özellikleri nedeni ile mobilya, inşaat, endüstri alanlarında farklı kullanımlara hitap eden özelliklere sahiptir. Compact Laminat Labratuvar Tezgahı kompakt laminat çizilmeye, kimyasal etmenlere ve rutubete dayanıklıdır.

            Sıradan Compact Laminattan farkı asit ve yüzey mukavemetinin laboratuar şartlarına uygun olmasıdır. Sadece laboratuarlar için üretilir. Yüzeyde mukavemeti artıran overlay ve kesiti oluşturan yapı özeldir.

            Hijyenik oluşu ve asitlerden etkilenmemesi laboratuar ve hastane mobilyaları için tercih edilir.    Kimya laboratuarları, teknik laboratuarlar, fotoğraf laboratuarları, metalürji laboratuarları, tekstil laboratuarları, elektronik laboratuarları, nükleer laboratuarlar, hastane laboratuarları , ilaç laboratuarları için sağlam ve uzun ömürlü bir üründür.

COMPACT LAMİNAT Z TEZGAH

            10mm,12mm kalınlığında eksiz  profilsiz  tek parça olarak ürettiğimiz Compact Forming (Compact Laminat Z Tezgah)  tezgahı, düz veya ahşap renklerle  kamu ve özel teşebbüste kullanılmak üzere , ıslak hacim mahallerin de gerekse mobilya üzerinde uygulamalarını yapmaktayız.

            Üretmiş olduğumuz tezgah yapısı gereği su ve nemden etkilenmez.Birleşim yeri eksiz ve tek parça olduğundan bakteri,küf ve mikrop barındırmaz.Tek parça olan bu ürünümüzün bakımı son derece kolay ve rahattır.

MONTAJ VE KURULUMU:

            Tüm paneller 12 mm kalınlıktadır,Tezgah dönüşlerinde köşe dönüş profili kullanılır,Ayaklar 304 kalite paslanmaz çelik kullanılır,Ayakların üzerinde en az 3 adet sabitleme deliği bulunan paslanmaz çelik saplama ile yere montaj yapılır.Ayaklar 12 - 14 cm arasında ayarlanabilir olur,Tezgahlar eğer metal konstrüksiyon üzerine oturtulmuyor ise altına Compact Malzemeden taşıyıcı dikme kullanılır. Tezgah altı,tezgah üstü,çelik yada seramik evye ile montajı yapılabilmektedir.Alttan bindirme seramik evyeleri Z kanca demiri ile monte edilir.

AYNA ÇERÇEVESİ 
            Ayna çerçevesi compact Laminat tezgah ile birlikte kullanabileceğiniz opsiyonel bir üründür. Müşterilerimizin talebine istinaden sunulmaktadır.
TEZGAH YAN KAPAMASI
 
            Tezgahın iki yanının duvar olması durumunda tezgah yan kapamasına ihtiyaç yoktur. Aksi durumda duvar olmayan tarafta veya taraflarda yan kapama kullanılmalıdır. Tezgah yan kapaması aynı zamanda taşıyıcı görevi de görmektedir.
TEZGAH DİKMESİ
 
            Compact Laminat tezgahlar metal konstrüksiyon veya ahşap dolap üzerine monte edilebilmektedir. Tezgahların duvara monte edilmesi durumunda mesnetler arası açıklıklar, kullanılan lavabo sayısı ve ağırlığına da bağlı olarak en fazla 180-210 cm olacak şekilde ihtiyaç olan yerlerde tezgah dikmesi kullanılmalıdır.
PARAVAN
 
            Tezgahların duvar olmayan taraflarında müşteri talebine istinaden tezgah yan kapaması yerine paravan kullanılabilmektedir. Bu talep genel olarak tezgah yanında pisuarların olması durumunda ortaya çıkmaktadır. Bu ürün müşterilerimizin talebine istinaden sunulmaktadır.