Tunceli Akrilik Tezgah

Tunceli Akrilik Tezgah

Tunceli Akrilik Tezgah

 Tunceli Akrilik Tezgah ; Doğal mineraller ve akriliğin özel birleşenleri ile üretilen,işlenip istenilen ölçü ve ebada dönüştürülebilen,akrilik esaslı plaka malzemesidir. Değişik renk ve doku seçenekleri, masif ve ipeksi görünüme sahip yüzeyi, derzsiz ısıyla şekillendirebilen esnek yapısıyla özel bir plaka malzemesidir.

            Geniş renk ve doku seçeneklerinin yanı sıra; ahşap, metal ve seramik gibi diğer malzemelere de mimari olarak uyum sağlar.

Deterjan, su ve bez yardımıyla kolayca temizlenebilir.


AKRİLİK TEZGAH HAKKINDA:

            Akrilik Tezgah hem konut hem de ticari alanlarda kolaylıkla varlığını sürdürebilen çok yönlü bir madde olduğunu kanıtlamıştır. Akrilik Tezgah masifti, katmanlarına ayrılmaz. Pürüzsüz yüzey sıvıların geçmesine izin vermez,Su dahil hiç bir sıvıyı geçirmez ve böylelikle kolayca temizlenebilir. Bakteri ve küf barındırmaz. Eğer temiz görünüyorsa, tam anlamıyla temiz demektir. Akrilik Tezgah Hijyeniktir, kir ve lekelerin yüzeye nüfuz etmesini önleyen gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Leke ve kirler yüzeyde kalır. Aşındırıcı olmayan ev temizlik ürünleri ile kolaylıkla temizlenir.

            Dayanıklıdır,hijyeniktir,onarılabilir,zararsızdır,ek yerleri belli olmaz,ısıyla şekillendirilir ve çevre dostudur. 


ISLAK HACİMELERDE AKRİLİK TEZGAH

            Banyo,ve ıslak hacimler gündelik hayattan kaçış ve birkaç dakikalık huzur sağlayan bir liman gibidir.

Şekillendirilebilirliği, geniş renk yelpazesi ve sıcak dokunuşu ile kendini yeniden canlanmaya bırakır. Lekelere ve çizilmeye karşı dayanıklılığı, küf ve bakteri oluşumuna izin vermemesi ile de hijyenik ve bakımı kolay çözümler sunar.

            Akrilik Tezgah; güzellik, renk, ve derinlikten gelen yeniliktir. Güç ve beraberinde saflıktır, güvenilirliktir, performanstır.

            Ek yerlerini belli etmemesiyle iç veya dış tüm alanların sınırsız seçeneklerle biçimini değiştirebilir.

            Akrilik Tezgah, onun eşsiz potansiyelini kullanan herkesin hayatını güzelleştirerek ve kolaylaştırarak,her ortama özel bir kişilik katar. 

MUTFAK DA AKRİLİK TEZGAH

            Evimizle, kendimizle ve başkalarıyla olan dostça ilişkimizi hiçbir oda daha güçlü ve açık bir şekilde ortaya koyamaz.Sıra dışı kişiliğiyle Akrilik Tezgah her tarzdan mutfak tasarımı için uygundur. Eviyelerin, tezgahların ve duvar panellerinin görünür ek yerleri olmaksızın birleştirilmesine imkan sağlayarak ahenkli ve hijyenik çözümler sunar.

ıslak hacim

            Lekelere ve çizilmeye karşı dayanıklılığı, küf ve bakteri oluşumuna izin vermemesi ile de hijyenik ve bakımı kolay çözümler sunar.

            Akrilik Tezgah, her yerde, her amaç için ve geniş renk yelpazesiyle; tasarlama, keşfetme ve yaratma özgürlüğü sunarak hemen her şeye dönüşebilir.

            Akrilik Tezgah doğal mineraller ile saf akrilik polimerinin üstün bir bileşimidir. İnsanın hayal gücünden ve araştırmasından doğmuş, tasarım talebinin yansımasıyla sonuçlanmıştır.

 AKRİLİK TEZGAHIN KULLANILDIĞI DİĞER ALANLAR

            Bakımı kolay,hijyenik Yiyecek ve içecek hizmetlerinin sunulduğu alanlar için hijyen bir alternatif değil, bir zorunluluktur. Akrilik Tezgah hijyenik, dayanıklı ve pratik özellikleri, onu gıda ve servis endüstrisinde vazgeçilmez yapar. Ayrıca, renk seçenekleri, dokusu ve şekli ile de cazip bir bütün oluşturur. Gözeneksiz, ek yeri barındırmayan ve sıcak dokunma hissi veren yapısı ile güven ve emniyet duygusu oluşturur ve bakımı kolaydır. Temiz bir çevre oluşmasına yardım eden, zararsız, çok yönlü, dirençli ve onarılabilir. 

    Gözeneksiz özellikleri;hasta banyoları ve hastane laboratuvarları için olduğu kadar sağlık kuruluşlarının diğer iç mekanlarda eşsiz ortamı oluşturur. Temizliği ve bakımı eşsiz derecede kolay olan ve işlevsel bir şekilde ek yeri belirsiz olacak şekilde birleştirilen yüzey,küf ve bakteri oluşumuna izin vermeyerek enfeksiyon hastalık riskini düşürür. 

           Ergonomik ve estetik şekillendirilebilen, sıcak, masif, güzel, dayanıklı bir malzemedir.Sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı geliştirilerek Konut Sektörü,Okullar, Gıda ve Servis Hizmetleri, İç-Dış Kaplamalar, Mağazalar,Ofisler,Sağlık Kuruluşları ve Oteller de kullanıma sunulmaktadır.